cheerier مدیریت گلخانه کشاورزی اصفهان

cheerier: مدیریت گلخانه کشاورزی اصفهان توزیع کارت زرد گلخانه داران فعال نجف آباد

گت بلاگز سیاسی شما نمیتوانید!, در تاسیسات هسنه ای بتن ریختند و حالا خودشان میگویند آمریکا نه

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: فصل انتخابات باید به فصل مرور گنجینه های عظیم کشور تبدیل شود تا عده ای با شعار “ما نمیتوانیم” نتوانند ا

شما نمیتوانید!, در تاسیسات هسنه ای بتن ریختند و حالا خودشان میگویند آمریکا نه

به گزارش حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی عصر پنجشنبه در جمع مردم همدان اظهار داشت: امروز بسیاری می پرسند آیا کشور ما با اینکه در همه زمینه های پیشرفت در اوضاع مساعدی واقع شده است است و از طرف دیگر سرمایه بزرگ نیروی انسانی جوان، مومن و تحصیلکرده را نیز دارد با وضع مطلوب فاصله دارد.
وی افزود: سال 92 رهبر معظم انقلاب فرمودند مردم با حضور گسترده خود پای صندوق رای حماسه سیاسی را رقم بزنند و بعد به وسیله مسئولان حماسه اقتصادی رقم بخورد ولی در همان سال اول ایشان با گلایه از عملکرد مسئولان فرمودند حماسه اقتصادی تحقق نیافته و باید اقتصاد مقاومتی اجرا شود.

عبارات مهم : امنیت

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: در این 4 سال شعارهای زیادی داده شد ولی پاسخ مورد نیاز به نیازهای مردم داده نشد و امروز باید با اتکا به این تجربه آینده 4 سال آینده کشور را رقم بزنیم.
جلیلی با بیان اینکه شور انتخاباتی به تنهایی کافی نیست و باید موجب اقناع مردم نیز بشود، گفت: به کسانی که توانایی های ملت را باور ندارند باید گفت “میشود، شما نمیتوانید!”
وی با تاکید بر اینکه تفکر منفعل نمی ‎تواند ظرفیت های کشور را فعال کند، افزود: کسانی اگر بخواهند هم نمی توانند چون به جای خدا و مردم خود، به دیگران امید بسته اند.
جلیلی تصریح کرد: “میشود” و “میتوانیم” ولی با امید بستن به خدا و مردم نه دشمن های ملت.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: بعضی در انتخابات ها تلاش می کنند تا نقاط ضعف را مطرح کنند تا آراء را به سمت خود جلب کنند ولی “تفکر انقلابی” دست روی نقاط قوت و رشد کشور می گذارد تا “امید” را در کشور زنده نگه دارد.
وی افزود: اگر کسانی مدعی “تدبیر” جهت اداره کشور هستند باید وظیفه خود را با استعدادهای کشور روشن کنند که در 4 سال گذشته با وجود این استعدادها، چه کردند و در 4 سال آینده می خواهند چه کنند؟ باید حد و توان این افراد مشخص شود.
جلیلی خاطرنشان کرد: می گفتند باید هم چرخ سانتریفیوژ بچرخد و هم چرخ کارخانه ها ولی امروز خودشان می گویند علیرغم اینکه ما در تاسیسات هسته ای مان بتن ریختیم و سانتریفیوژها را جمع کردیم طرف برابر نه به روح برجام پایبند است و نه متن آن!
وی ادامه داد: ما نمی گوییم این دولت نخواست؛ می گوییم نتوانست از امکانات کشور درست استفاده کند تا امروز کارنامه قابل قبولی داشته باشد.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: اگر در این دولت در هر ماه فقط یک درصد پروژه مسکن مهر پیشرفت می کرد امروز بخش قابل توجهی از معضل مسکن مردم حل می شد، هر سال 850 هزار ازدواج در کشور اتفاق افتاد و نیاز به مسکن زیاد شد ولی در عمل هیچ کاری جهت تامین این نیاز مردم صورت نگرفت و پروژه مسکن مهر نیز متوقف شد!
جلیلی با بیان اینکه ساخت هر 100 متر مسکن یک شغل مستقیم و یک شغل غیر مستقیم ایجاد میکند، گفت: در این 4 سال از همین ظرفیت نیز جهت ایجاد شغل و خروج اقتصاد از رکود استفاده نکردند.
وی با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت یازدهم به زیاد کردن حجم نقدینگی اشاره کرد و گفت: سال 92 نقدینگی 470 هزار میلیارد بود ولی اکنون به 1200 هزار میلیارد رسیده و مشخص نیست 700 هزار میلیارد زیاد کردن نقدینگی کجا رفته است.
جلیلی با اشاره به زیاد کردن رقم معوقات بانکی نسبت به سال 92 نیز گفت: حتما می شد کشور را بهتر مدیریت کرد تا به آینده امروز دچار نشود ولی به دلایل متعدد معتقدیم این دولت نتوانست، چون رویکردش به پرسشها “واقع بینانه” نیست بلکه “رمانتیک” و “غیر واقعی” است.
وی افزود: فکر کردند اگر به چند کشور اعتماد کنند همه پرسشها حل می شود و به همین خاطر همه کارها در کشور متوقف شد.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: قبل از حضور در جمع شما بازدیدی از روستای کردآباد داشتم که طی سالهای گذشته حداقل 250 واحد تولیدی پوشاک در آن تاسیس شده است ولی در سالهای اخیر به خاطر سوء مدیریت و ورود کالای قاچاق به کشور دچار مسئله در فروش محصولات و بیکاری کارگران شده است بودند.
جلیلی در ادامه بیان کرد: میتوان بر پرسشها غلبه کرد ولی با “تدبیر”، “دیدن توانمندی های مردم” و “عقلانیت” نه “خودباختگی” و “فرصت سوزی”؛ با “دیپلماسی اقتدار” نه “دیپلماسی التماسی”؛ با “اتکا به صنعتگر داخلی” نه “آشپز اتریشی”؛ با “مدیریت انقلابی” نه “وارد کردن مدیر از خارج”؛ با “تکریم دانشمند ایرانی” نه “تحقیر و حد او را ساخت آبگوشت معرفی کردن!”
وی تاکید کرد: میشود ولی شما نمیتوانید! ملت سربلند و پر افتخار، دولت دانا و توانا و مقتدر میخواهد.
جلیلی ادامه داد: کسانی که همه چیز را به برجام گره زده و میگفتند هر روز تاخیر در اجرای برجام 170 میلیون دلار جهت کشور ضرر دارد حالا که بیش از یک سال از اجرای برجام میگذرد باید توضیح دهند بیش از 60 میلیارد دلار درآمد ناشی از اجرای برجام کجاست؟
وی با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه نامزدها قول بدهند جهت اداره کشور به خارج از مرزها نگاه نداشته باشند، افزود: این صحبت ایشان جهت تصحیح نگاه غلطی است که سال 92 بعضی به جامعه القا کردند که راه حل پرسشها کشور ارتباط با غرب است.
جلیلی در آخر خاطرنشان کرد: اگر امروز معتقدیم در این عرصه برادر عزیزمان آقای رییسی اصلح است به خاطر این است که معتقدیم با حاکم شدن تفکر انقلابی بر دستگاه اجرایی، توانمندی های کشور در عرصه های متفاوت جهت حل پرسشها واقعی مردم بکار گرفته میشود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنیت | سعید جلیلی | شورای عالی امنیت ملی | انتخابات | ریاست جمهوری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog