cheerier مدیریت گلخانه کشاورزی اصفهان

cheerier: مدیریت گلخانه کشاورزی اصفهان توزیع کارت زرد گلخانه داران فعال نجف آباد

گت بلاگز اجتماعی یک هزار واگن سهمیه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ، مجوز تأمین 2 هزار واگن در دولت صادر شده است است

قایم مقام شرکت بهره برداری مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: مجوز تأمین 2 هزار واگن در دولت صادر شده است که از این تعداد یک هزار واگن سهمیه شهر پایتخت کشو

یک هزار واگن سهمیه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ، مجوز تأمین 2 هزار واگن در دولت صادر شده است است

علی عبدالله پور قایم مقام شرکت بهره برداری مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار داشت: طی سال های گذشته توان داخلی در ساخت واگن زیاد کردن یافته و هم اکنون واگن های مورد نیاز خطوط 6 و 7 مترو به این شرکت واگذار شده است ولی به منظور برطرف پرسشها حمل و نقل شهروندان و تأمین نیاز در کوتاه مدت، نیاز به واردات واگن است.
وی با بیان اینکه فاصله گذر قطار به خاص در خطوط 3 و 4 مترو کمتر از پتانسیل موجود بوده و باید با افزودن واگن های تازه به این خطوط توان مسافربری مترو را زیاد کردن داد، تأکید کرد: مجوز تأمین 2 هزار واگن در دولت صادر شده است که از این تعداد یک هزار واگن سهمیه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

عبارات مهم : ایران

عبدالله پور خاطر نشان کرد: تعمیرات دوره ای واگن های موجود همواره مورد توجه است که در هر 10 هزار کیلومتر انجام می شود و به منظور اجرای تعمیرات اساسی تر نیز در هر یک میلیون و 200 هزار کیلومتر این اقدام صورت می گیرد.
قایم مقام شرکت بهره برداری مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر گفت: با توجه به اینکه ایمنی و سلامت مسافران از اولویت های شرکت مترو هست، به همین منظور استفاده از واگن های قدیمی با بررسی و دقت کافی انجام می شود. همچنین در تلاش هستیم جهت سهولت مسافران فاصله گذر حرکت قطارها کم کردن یابد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | عبدالله | گذر حرکت | ناوگان حمل و نقل | تعمیرات دوره ای | شرکت بهره برداری مترو | ایمنی | اخبار شهری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog