cheerier مدیریت گلخانه کشاورزی اصفهان

cheerier: مدیریت گلخانه کشاورزی اصفهان توزیع کارت زرد گلخانه داران فعال نجف آباد

گت بلاگز آبادان پالایش نفت آبادان با دشواری دانشگاه آزاد پایتخت کشور عزیزمان ایران را شکست داد

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در نخستین دیدار خود در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر به مشکل برابر میهمانش دانشگاه آزاد پایتخت کشور عزیزمان ایران پیروز شد.

پالایش نفت آبادان با دشواری دانشگاه آزاد پایتخت کشور عزیزمان ایران را شکست داد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازآبادان؛در این دیدار که روز دوشنبه در سالن 17 شهریور آبادان برگزار شد تیم پالایش نفت آبادان 80 بر 74 به پیروزی رسید.
تیم پالایش نفت آبادان در کوارتر نخست این دیدار با درخشش بازیکنان ملی پوش خود و درون بازیکن خارجی اش میدان را در اختیار خود داشت و 24 بر 14 صاحب برتری شد.
در کوارتر دوم این رقابت، هر دو تیم نمایش پایاپای ارائه دادند و جوینز بازیکن آمریکایی دانشگاه آزاد پایتخت کشور عزیزمان ایران در این کوارتر همه کار تیمش بود ولی در آخر تیم نفت آبادان 18 بر 17 پیروز شد.
تیم دانشگاه آزاد پایتخت کشور عزیزمان ایران در کوارتر سوم هم پایاپای میزبانش پیش آمد و با استفاده از توپ های زیر تور 24 بر 22 به پیروزی رسید.
در کوارتر چهارم، دو تیم شانه به شانه یکدیگر پیش رفتند ولی درخشش خیره کننده جوینز بازیکن خارجی دانشگاه آزاد باعث شد این تیم 19 بر 16 پیروز این کوارتر شود ولی در آخر بازی 80 بر 74 نتیجه را به تیم پالایش نفت آبادان واگذار کرد.
دیدار دوم تیم های پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد پایتخت کشور عزیزمان ایران در مرحله نیمه فردا به میزبانی پالایش نفت آبادان برگزار می شود.
دیدارهای سوم و چهارم این دو تیم نیز روزهای جمعه این هفته و شنبه هفته آینده در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می شود.
پیروز تقابل تیم های پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد پایتخت کشور عزیزمان ایران حریف پیروز دیدار تیم های پتروشیمی بندر امام و شهرداری اراک در بازی فینال لیگ برتر خواهد شد.
انتهای خبر /د

واژه های کلیدی: ایران | آبادان | آبادان | بازیکن | پیروزی | دانشگاه | بازیکنان | آبادان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog